Menu
Strona głównaPrezentacje robotów - informacje

Prezentacje robotów - informacje

pokaz2

W celu zapisania szkoły na bezpłatną prezentację robotów edukacyjnych należy wysłać email na adres: - zapisy@hexapod.pl i przesłać następujące dane:

Nazwa i dokładny adres placówki...............................................................................
....................................................................................................................................

.....................................................................................................................................

Imię, Nazwisko, oraz stanowisko służbowe osoby do kontaktu..................................

Numer telefonu osoby do kontaktu..............................................................................

Data i godzina planowanej prezentacji.......................................................................
Planowana liczba uczestników....... w tym dzieci ......


Regulamin

  1. Prezentacja jest bezpłatna.
  2. Jest możliwość zakupu robotów na miejscu w czasie prezentacji
  3. Prezentacje odbywają się wyłącznie w gronie pracowników, bądź dyrekcji szkoły i trwają od 30minut do 1,5 godziny w zależności od aktualnych warunków. Dopuszczalna jest obecność dzieci w liczbie nie przekraczającej 3 osób. Łączna liczba uczestników nie może być większa niż 5 osób. Liczba uczestników może być dodatkowo ograniczona przez aktualne przepisy epidemiczne.
  4. Wysłanie danych do zapisu nie gwarantuje umówienia prezentacji w podanym terminie. Jest to jedynie proponowany termin.
  5. Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie odesłany email z potwierdzeniem dokładnego czasu i miejsca przeprowadzenia prezentacji.
  6. W trakcie trwania prezentacji od wszystkich uczestników bezwzględnie wymaga się zachowania reżimu sanitarnego, w zależności od aktualnie obowiązujących przepisów w szczególności do noszenia maseczek i zachowania odpowiedniego dystansu.
  7. Jakiekolwiek rejestrowanie a w szczególności publikowanie prezentacji w tym robienie zdjęć, filmowanie, rejestrowanie dźwięku wymaga pisemnej zgody firmy.


...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.